Умови обслуговування

Умови використання Blue Sky Charity Corp. надає вам описані вище послуги відповідно до умов, що містяться в цьому документі. Якщо ви відвідуєте наш веб-сайт, Ви приймаєте ці умови. Будь ласка, уважно прочитайте їх. Крім того, коли ви використовуєте будь-який поточний або майбутній веб-сайт, послугу Blue Sky Charity Corp. або відвідайте будь-яку організацію, на яку посилається Blue Sky Charity Corp. на своєму веб-сайті, ви також будете підкорятися керівним принципам і умовам, що застосовуються до будь-якої такої організації.

 

Авторське право 

Весь вміст, розміщений на цьому сайті, такий як текст, графіка, логотипи, фотографії, піктограми кнопок, зображення, аудіокліпи, цифрові завантаження, компіляції даних та програмне забезпечення, є виключною власністю Blue Sky Charity Corp. або її постачальників контенту і захищений законами США і міжнародними законами про авторське право. Підбірка всього вмісту на цьому сайті є виключною власністю Blue Sky Charity Corp. і захищена законами США та міжнародними законами про авторське право.

 

Торгові марки фірмові назви, торгові марки, фірмовий стиль та знаки обслуговування 

Blue Sky Charity Corp., включаючи ті знаки, які вказані на нашому веб-сайті, є виключною власністю Blue Sky Charity Corp., включаючи, але не обмежуючись, дизайн, логотипи, заголовки сторінок, піктограми кнопок та сценарії ("Знаки"). Знаки та фірмовий стиль Blue Sky Charity Corp. не можуть використовуватися у зв'язку з будь-яким чином, не дозволеним у письмовій формі Blue Sky Charity Corp., або будь-яким способом, який може викликати плутанину у громадськості, або будь-яким способом, який принижує або дискредитує Blue Sky Charity Corp. Усі інші торгові марки, які не належать Blue Sky Charity Corp., які представлені на цьому сайті, є власністю їх відповідних власників.Ліцензія та доступ до сайту 

Blue Sky Charity Corp. надає вам обмежену, невиключну, непередавану та відкликану ліцензію на доступ до цього сайту та його особисте використання, а також на завантаження або зміну будь-якої його частини без чітко вираженої письмової згоди Blue Sky Charity Corp. Ця ліцензія не включає в себе будь-яку перепродаж або комерційне використання даного сайту або його вмісту; будь-який збір і використання будь-якої інформації, зображень, контенту або фотографій або будь-яке похідне використання цього сайту або його вмісту; будь-яке завантаження або копіювання інформації в інтересах іншої особи.; або будь-яке використання видобутку даних, роботів або подібних інструментів збору та вилучення даних. Цей сайт або будь-яка частина цього сайту не можуть відтворюватися, дублюватися, копіюватися, продаватися, перепродаватися повторно, відвідуватися або іншим чином використовуватися в будь-яких комерційних цілях без явно вираженої письмової згоди Blue Sky Charity Corp. Ви не маєте права обрамляти або використовувати методи обрамлення для розміщення будь-яких знаків, фотографій, вмісту чи іншої конфіденційної інформації (включаючи зображення, текст, макет сторінки чи форму) веб-сайту Blue Sky Charity Corp. без явно вираженої письмової згоди. Ви не маєте права використовувати будь-які мета-теги або будь-який інший "прихований текст", який використовує назву веб-сайту Blue Sky Charity Corp. або знаки без чітко вираженої письмової згоди Blue Sky Charity Corp. Будь-яке несанкціоноване використання припиняє дію дозволу або ліцензії, наданої Blue Sky Charity Corp. на доступ до цього сайту. Відмова від гарантій і обмеження відповідальності даний САЙТ надається благодійною корпорацією Blue Sky Charity Corp. НА УМОВАХ" ЯК Є "І"У МІРУ ДОСТУПНОСТІ". Благодійна корпорація "блакитне небо". НЕ РОБИТЬ НІЯКИХ ЗАЯВ АБО ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ, ЩОДО РОБОТИ ЦЬОГО САЙТУ АБО ІНФОРМАЦІЇ, КОНТЕНТУ АБО МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА ЦЬОМУ САЙТІ. ВИ ПРЯМО ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЦЕЙ САЙТ ВИКЛЮЧНО НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. COMPASSION INTERNATIONAL НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ЦЕЙ САЙТ, ЙОГО СЕРВЕРИ АБО ЕЛЕКТРОННА ПОШТА, ЩО НАДСИЛАЮТЬСЯ З ВЕБ-САЙТУ COMPASSION INTERNATIONAL, НЕ МІСТЯТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ. Благодійна корпорація "блакитне небо". МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ЗБИТОК БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ЩО ВИНИК В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ДАНОГО САЙТУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НЕПРЯМИМИ, ВИПАДКОВИМИ, ШТРАФНИМИ САНКЦІЯМИ І ПОДАЛЬШИМИ ЗБИТКАМИ.

 

Політика сайту,модифікація і можливість поділу 

Blue Sky Charity Corp. залишає за собою право вносити зміни в цей сайт, політику і ці Умови використання в будь-який час. Якщо будь-яка з цих умов буде визнана недійсною, нікчемною або з будь-якої причини не має законної сили, ця умова буде вважатися окремою і не вплине на дійсність і позовну силу будь-якої умови, що залишилася.