logo
image
image
image
image
image
image
image image

Діти планети Земля

проти війни!

Американська благодійна організація BSC проводить всесвітню кампанію зі збору відеозвернень дітей і підлітків, що живуть на планеті Земля, до російської влади з вимогою припинити війну в Україні, вивести звідти всі війська і припинити вбивати своїх однолітків.

Як прийняти участь?

Як почати

Наші юні друзі та їхні батьки! У кожного з вас є телефон з відеокамерою. Ви знаєте і любите записувати на відео всілякі цікаві фрагменти свого життя, фотографувати місця, які вам подобаються, і якісь кумедні речі. Ваш смартфон вже довгий час є вашим другом і помічником.

Зніми відео

Давайте знову включимо його, щоб записати ваше відеозвернення до російського уряду, російських генералів і особисто до Путіна, який багато місяців тому почав вбивати дітей та їхніх батьків на території ні в чому не повинної країни під назвою Україна. Ви можете просити, благати, вимагати або наказувати російським вбивцям залишити добрих і красивих українців у спокої. Вони ні в чому не винні... Скажіть їм, що ви ненавидите війну, боїтеся виду крові і теж хочете жити.

Поділися записом

Ми зберемо всі ваші відеозаписи в один файл, а потім покажемо їх кремлівській владі. Це назва місця, де живе президент Росії Путін. Ми сподіваємось, що ваші слова вплинуть на нього, він почує голоси мільйонів дітей і перестане вбивати людей.

Присилайте ваші відео на імейл:
mystory@blueskycharity.org

Залишайтеся на зв’язку з нами, переглядаючи наші щотижневі трансляції на таких платформах:


image
Вступ до серії подкастів Blue Sky Charity

Допомога постраждалим від війни в Україні

Задонатити

Відправ нам повідомлення

Leave this empty:

Blue Sky Charity

Контактна інформація

Адреса:
800 SE 4th Ave #113 Hallandale Beach, Florida 33009 USA