Преса

Давайте допоможемо народу України відновити зруйновані школи.


 

Наприкінці 2022 року Міжнародний благодійний фонд "Blue Sky" офіційно розпочав свою роботу у Сполучених Штатах. Він зареєстрованй в штаті Флорида. Його засновниками є російський журналіст Олександр Герасимов і підприємець Петро Шрейдер.


 

Благодійний фонд Blue Sky має намір зібрати кошти, щоб допомогти українському народу протистояти російській агресії, відновити соціальні та культурні об'єкти, зруйновані армією Путіна, і підтримати антикремлівські ЗМІ для відображення путінської пропаганди. 


 

Сьогодні 10 відсотків усіх шкіл в країні знаходяться на окупованих Росією українських землях. Міністерство освіти України повідомляє, що близько 340 навчальних закладів були повністю зруйновані, в цілому пошкоджено понад 2400 шкіл. На звільнених територіях вже розпочалися роботи з відновлення зруйнованого та будівництва нових будівель для навчання українських дітей. Президент України Володимир Зеленський та його уряд приділяють значну увагу цій важливій справі. Відвідавши одну зі зруйнованих шкіл у звільненому місті Ірпінь, Зеленський заявив, що Україна працює над відновленням кожного навчального закладу, який було пошкоджено російськими окупантами. Сьогодні через регулярні ракетні обстріли путінською армією української енергосистеми сотні шкіл і дитячих садків закриті через відсутність електрики, води та опалення. Рівень життя українських сімей стрімко падає. За даними Світового банку, до кінця наступного року близько 55 відсотків населення опиниться за межею бідності. Тобто кожен другий учень України житиме не лише без можливості навчатися, а й у стані голоду, без одягу та людських умов для життя.

 


За даними Міністерства освіти України, сьогодні близько двох мільйонів двохсот українських дітей перебувають на дистанційному навчанні через неможливість відвідувати школу. Всього в країні налічується близько чотирьох мільйонів учнів. 

 


Під час російської агресії фізично постраждало понад 1200 дітей, серед яких близько 400 дітей були вбиті армією Путіна.Ми вважаємо, що кожна порядна людина на нашій планеті повинна, в міру своїх можливостей, допомогти Україні відновити зруйновані школи, повернути українських дітей в їх класи і допомогти боротися з людожерським режимом Путіна.Контакти для ЗМІ


Петро Шрейдер