logo
image
image
image

Місія нашого часу

Проти війни!

Благодійна організація Blue Sky Charity була заснована у 2022 році у Сполучених Штатах Америки з благородною метою – надавати допомогу мирним жителям, які постраждали від військових конфліктів, та сприяти відновленню соціальних та культурних цінностей, зруйнованих під час бойових дій. Ми також активно підтримуємо розповсюдження демократичних медіа для протидії дезінформації та пропаганді.

Наше заснування

Серед засновників - щирі захисники свободи та демократії, російські громадяни, які оселилися в США, включаючи відомого журналіста Олександра Герасимова та бізнесмена Петра Шрайдера. Вони, разом з нашою групою підтримки, переконані, що кожен має силу та можливість протистояти несправедливості та тиранії.

Наші дії

Основна діяльність Blue Sky Charity спрямована на збір коштів для матеріальної та психологічної підтримки жертв військових дій, а також їхніх родин. Ми прагнемо відновити не лише будівлі, а й дух спільнот через відновлення шкіл, дитячих садків, церков, музеїв, арт-галерей, бібліотек, лікарень і будинків для літніх людей, постраждалих від конфліктів.

Наше бачення майбутнього

Ми віримо, що дні диктатур і злочинів проти людства зазнають невдачі. Наступить час, коли потребуючі країни та народи встануть на шлях відродження та миру. Blue Sky Charity докладає всіх зусиль, щоб прискорити цей процес і принести полегшення тим, хто у ньому потребує.

Приєднуйтеся до нас у нашій боротьбі за світле майбутнє кожної людини, за суспільство без страху та пригнічення, де демократія і свобода стоять на першому місці.


Допомога постраждалим від війни

Донатити

Лишити повідомлення

Leave this empty:

Blue Sky Charity

Контактна інформація

Адреса:
800 SE 4th Ave #113 Hallandale Beach, Florida 33009 USA

Корпоративні партнери

Adhesive Replica
InfoEmpire
Referral and Rewards
Wavetoget